Narozeninová oslava v OC Laugaricio Trenčín

Pronájem techniky, ozvučení a led obrazovky pro OC Laugaricio Trenčín. Už skvělých sedm let se staráme o to, abyste z našeho centra odcházeli spokojeni z nákupů, odpočatí, s dobrou náladou a plní energie. Touto cestou Vás chceme pozvat na naši velkou narozeninovou párty. Všechno to vypukne v sobotu 16. dubna o 15.hodine. Neboť jen díky Vám jsme tím, čím jsme.
Můžete se těšit skutečně na fantastický program, který pro Vás poctivě připravujeme. Nabízíme Vám malou ochutnávku. Neprozradíme samozřejmě vše, abyste se měli na co těšit.


Celý narozeninový den se o skvělou zábavu postará slovenská moderátorská jednotka Matej "Sajfa" Cifra. Všechno nejlepší nám popřejí známé tváře slovenského showbyznysu!
Těšit se můžete na spoustu hudebních a tanečních vystoupení. Na pódiu se představí hudební skupina Silent Trio, které máte možnost, prostřednictvím naší facebookové stránky, vybrat playlist, který odehrají na naší narozeninové oslavě. Proto sledujte náš Facebook www.facebook.com/OCLaugaricio/ a dozvíte se více. Tanečními choreografiemi Vás zaručeně roztančí skupina RDS Company. Celou akci zpestří svým iluzionistických vystoupením Jiřího Hadaš, který do svého vystoupení zapojí i jednoho z Vás.
 
Během celého programu budete mít možnost soutěžit o atraktivní ceny, které věnovali prodejny OC Laugaricio. Naši nejmenší se také nebudou nudit. Pro děti je připravena celá řada různých zajímavých a zábavných aktivit.
 
Jaká by to byla narozeninová oslava bez velké narozeninového dortu. Ani letos nebude chybět. A třešničkou na ní bude skvělé vystoupení známého slovenského rappera Rakbyho. Věříme, že si naši párty nenecháte ujít a už teď se těšíme na Vaši návštěvu.